O FIRMIE

Firma PMP Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie projektowania oraz realizacji konstrukcji stalowych. Nasza polityka jakości oraz wdrożone systemy zarządzania produkcją pozwalają dostarczać klientom produkty odpowiadające założonym przez nich parametrom. Nasza filozofia ukierunkowana na stały rozwój i utrzymanie najwyższych standardów w procesach produkcyjnych oraz procesach związanych z obsługą klienta pozwalają firmie zawsze na utrzymanie konkurencyjnej oferty.

Od 2009 roku rozbudowaliśmy naszą ofertę o specjalistyczne usługi związanie  z remontem urządzeń i infrastruktury energetycznej. Nasze dotychczasowe doświadczenia, a także wykwalifikowana kadra kilkudziesięciu specjalistów pozwalają na szybkie i efektywne realizowanie zleceń. W naszej polityce ukierunkowani jesteśmy na kształcenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszego zespołu, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez firmę usług.

Posiadamy zakład wyposażony w nowoczesne urządzenia służące do obróbki konstrukcji stalowych. Załogi prowadzące prace montażowe wyposażone są w niezbędny sprzęt pozwalający na szybkie i bezpieczne prowadzenie prac, a ich wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości i bezpieczeństwa świadczonych dla państwa usług.
PMP Sp. z o.o. 2009 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: SoftCOM